Avea Sosyal Paket Nasıl Yapılır?(Mükemmel cevap)

Selfy’nin Sosyal Large Paketi‘ne katılmak için faturasız hattından SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

  • Avea kullanıcıları sosyal paket sayesinde, Facebook ve Twitter sosyal ağlarına internet limitine takılmaksızın giriş imkanı bulabiliyor. Paketin aylık kullanım hakkı için “SINIRSIZ SOSYAL” yazıp, 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Sosyal paket nasıl yapılır?

Selfy’nin Yeni Sosyal Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 94,39 TL’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS, Sınırsız Sosyal Medya ve Sil Süpür’den 20GB hediye internet seni bekliyor! SELFY YENI SOSYAL yazıp 5555’e gönderin. Tarifeden indirimli yararlanmak için tıkla!

Sosyal paket nedir Turk Telekom?

Paket Bilgisi Sınırsız Sosyal paketi ile Facebook ve Twitter’ın keyfini kota hesabı yapmadan yaşayabilirsiniz. Üstelik bu paketlerin içindeki 25 MB internet paketini diğer tüm internet ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555e gönderin.

Sosyal paket nasıl yapılır?

Selfy’nin Sosyal Large Paketi ‘ne katılmak için faturasız hattından SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Türk Telekom Sosyal 16 paketi nasıl yapılır?

Selfy’nin Sosyal 16 Paketi ‘ne katılmak için faturasız hattından SOSYAL 16 yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

You might be interested:  Avea Paket Yenileme Tarihi Nasıl Öğrenilir?(Mükemmel cevap)

Türk Telekom kazandıran 5 GB paketi nasıl yapılır?

BANAOZEL5GB yaz 5555’e ücretsiz SMS gönder Paket kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 5 GB internet sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 32 TL’dir. Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

Sinirsiz sosyal paket nedir?

Sınırsız Sosyal Medya Paketi ile Facebook, Instagram ve Twitter uygulamaları internetinizden yemez. Dilediğiniz gibi sınırsızca kullanabilirsiniz.

Cepten sosyal paket nedir?

Sosyal Paket koşulları nedir? Sosyal Paketi ‘yle cepten 7 gün boyunca Facebook, Instagram ve Messenger uygulamalarına ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz. Sosyal Paket aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece hattınızda yeteli kontor bulunması taktirde 8. gün yenilenir.

Türk Telekom engelli indirimi var mı?

Türk Telekom, %40 ve üzerinde özür durumunu belgeleyen engelli kullanıcılar için internet hizmetini, internet servis sağlayıcılara toptan olarak %25 indirimli olarak sunuyor.

Türk Telekom sınırsız sosyal medya hangileri?

Tarife kapsamında sunulan 40 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için; ek sınırsız data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir.

Türk Telekom sınırsız Youtube paket nasıl yapılır?

Paket SMS, Müşteri Hizmetleri ya da Mobil Online İşlemler Merkezi kanallarından sunulmaktadır. SMS ile paketi satın almak için YOUTUBE SINIRSIZ yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Vodafone sınırsız sosyal paket nasıl yapılır?

Vodafone Aylık Sosyal Pass Paketi Otomatik olarak iptal edilmediği sürece her ay tekrar eder. SPASS yazıp 3636 SMS göndererek Aylık Sosyal Pass ek paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz. Aylık Sosyal Pass ek paketinin ücreti 20 TL’dir.

Sosyal medya paketine neler dahil?

Sosyal medya paket Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter yönlerine geçerli olacaktır. Kampanyaya katılan müşteriler ay içinde ilgili kriterleri sağlamak koşuluyla 1 kez yararlanabileceklerdir.

You might be interested:  4 Istanbul Tasarım Bienali Nerede?(Soru)

Sosyal paketin içeriği nedir?

Selfy’nin Sosyal Large Paketi

  • Her Yöne. KonuşMa. 750 DK.
  • Her Yöne. Mesajlaşma. 5000 SMS.
  • Cepten. İnternet​ 5 GB.
  • + 2 GB Ek Olarak. Instagram. Facebook, Youtube. ve Twitter’ın hepsinde geçerli.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *