Askercell Ikili Paket Nasıl Yapılır?(Soru)

Kampanyadan Askercell Servisi’ni kullanan bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir. Yararlanmak için ASKER IKILI yazıp 2200’a göndermek yeterlidir. Turkcell Mağazalarından da bu paket alınabilir.

  • Askercell ikili paket nasıl yapılır? ASKER IKILI yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek 1000 DK ve 1000 SMS kampanyasını hattınıza tanımlayabilirsiniz. Son Güncelleme: 23.11.2020 14:03

Askercell paketleri ne kadar?

Turkcell, Askercell İkili

  • 20,00 TL / ay.
  • Her Yöne 500 DK. Sabit Hatlara 500 DK.
  • Her Yöne 1.000 SMS.
  • Taahhütsüz.

Askercell hattı ne zaman açılır?

Peki Askercell Hattının Özellikleri Nelerdir? Askercell operatörü internet özelliği aktifleştirilmemiş olan ve sadece 5 adet kişiyle görüşmeye izin verilmiş sınırlı bir GSM hattıdır. 5 adet kişinin farklı hat sahibi olmaları da mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra hafta içi saat 18.00’dan sonra kullanıma açılmaktadır.

Askercell de mesajlaşma var mı?

Faturasız hatlarda çalışır, Faturasız hatlarda çalışır, Konuşma ve mesajlaşma yalnızca 5’i yurt içi mobil, 2’si sabit ya da yurt dışı hat olmak üzere en fazla 7 numara ile yapılabilir, Hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında konuşmaya kapalıdır.

Askercell Kıbrıs’ta geçerli mi?

Kuzey Kıbrıs Turkcell, T.C. Genelkurmay Başkanlığı’nın kışlalarda er ve erbaşların serbestçe konuşabilmesi için şart koştuğu koşulları yerine getirerek, Kuzey Kıbrıs ‘ ta ilk defa Askercell ‘i ücretsiz olarak er ve erbaşların emrine sunuyor, müşterilerimiz kışlalarda doya doya konuşuyor.

You might be interested:  1 Paket Vanilya Ne Kadar?(Soru)

Askercell en az kaç tl yüklenir?

Toplam Telsiz Kullanım Ücreti borcu 35TL ve üzerinde bulunan müşterimizin Turkcell Mağazalarından ve Müşteri Hizmetlerinden kampanya kapsamındaki paketleri satın alabilmesi için Telsiz Kullanım Ücreti borcunu 35TL’nin altına indirmesi veya tek seferde Turkcell Mağazalarından en az 14 TL yükleme yapması gerekmektedir.

Askercell mesaj paketi nasıl yapılır?

​Yalnızca Askercell abonelerinin yararlanabildiği 1000SMS Paketidir. Kampanyadan Askercell Servisi’ni kullanan bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir. Yararlanmak için ASKER 1000SMS yazıp 2200’a göndermek yeterlidir.

Askercell nasıl aktif edilir?

Askercell sahip olmak isteyen kişileri bir Turkcell bayine giderek Askercell Talep ve Onay Belgesi doldurulup imzalamaları gerekiyor. Akabinde kullanıcıya verilen SIM kart açıldığında Askercell kullanıma hazır hale geliyor.

Askercell kaçtan kaça açık?

Konuşma ve mesajlaşma yalnızca 5’i yurt içi mobil, 2’si sabit ya da yurt dışı hat olmak üzere en fazla 7 numara ile yapılabilir, Hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında konuşmaya kapalıdır, Data özelliği kapalıdır, Telefondan *199# tuşlandığında hatta Askercell aktif olup olmadığı öğrenilebilir.

Askercell ücreti ne kadar?

* Asker Super Kolay Paket kapsamında 20 TL karşılığında yurt içi heryöne 1000 dakika, yurtici Vodafone’lularla geçerli sınırsız dakika, yurtiçi heryöne 1000 SMS ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 4,5 TL sahibi olurlar.

Askerde normal hat kullanılabilir mi?

Askere gitmeden önce kendi hattınızı kullanabilirsiniz ancak numaranızı Askercell’e taşımak gerekiyor. Askerlere özel GSM hattını kullanabilirsiniz.

Turkcell 15 tl’ye 1000 SMS nasıl yapılır?

Faturalı müşteriler için fatura döneminde yenilenmekte, Hazır Kart müşterileri için 30 günde bir yenilenmektedir. Paket bittikten sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Paketi almak için OZEL 1000 SMS yaz 2200’a gönder.

Askercell kaç numara eklenir?

Askercell numara ekleme servisinde numara ekleme sınırı var mıdır? Askercell tarifesine en fazla 5 GSM ve 2 sabit hat numarası ekleyebilirsiniz.

You might be interested:  Türk Telekom Paket Nasıl Iptal Edilir?(Çözüm bulundu)

Kıbrıs hattı kaç TL?

​Alo Kıbrıs 1 Saat Paketi ile sadece 49,90 TL ‘ye Kuzey Kıbrıs ‘daki yakınlarınızı tam 1 saat arayabilirsiniz. Üstelik 1 ay boyunca geçerli paketinizde cep ve sabit hat ayrımı yok; Kuzey Kıbrıs ‘ın tüm cep ve sabit operatörlerine yapılan aramalarda geçerli. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Turkcell paketleri Kıbrıs’ta geçerli mi?

Evet. Hattınızı yurt dışında kullanmak için Turkcell.com.tr en altta bulunan “İşlem Merkezi” sayfasına Turkcell şifreniz ile giriş yaparak ulaşabilir, sol tarafta yer alan “Ayarlar” sekmesindeki “Yurt Dışı Ayarlarım” bölümünden “Yurt Dışında Kullanım”ı açık hale getirebilirsiniz.

Kıbrıs Telefon Hattı Türkiye’de kullanılır mi?

Geçici süre tatil veya iş ziyareti ile Kuzey Kıbrıs ‘a gelenler hernagi bir KKTC GSM hattı alarak kendi telefonlarını 3 ay (90 gün) süreyle kullanabilirler, tabiki Türkiye ‘den getirdiğiniz cep telefonunuz, mevcut Türkiye hattınız ile KKTC’de süresiz çalışabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *